niedziela, 22 grudnia 2013

NIEświątecznie.

U Was pewnie wszystko kręci się już wokół Świąt. U nas wokół Miesiowej choroby. Standardowo. Nasze dziecko choruje tylko w Święta, wakacje i dni wolne- wtedy kiedy dostęp do lekarzy jest utrudniony. Podczas kiedy Wy stoicie w kolejce po karpia, pakujecie prezenty i pieczecie ciasta- my odbywamy wizyty lekarskie, odwiedzamy apteki i pogotowie...
Ale, ale! Choinkę udało nam się ubrać! Nie ma na niej ani jednej bombki. Pierniczki, ozdoby hand-made a nawet kilka Księciulowych zabawek:) I słomiane ozdóbki- gwiazdki, szyszki, aniołki. Słomiaki zakupiłam jakiś czas temu, kosztowały kilkanaście złotych i cały komplet zapakowany był mniej więcej tak ( zdjęcie zaczerpnięte z caneo) :


Od razu wiedziałam, że największą frajdę samo opakowanie sprawi! A że chory Księciulo, to Księciulo marudny- mama o nową zabawkę naprędce się postarała:) Pokazywałam ostatnio nasz garaż dla aut, teraz mamy również parking:) Miejsca są ponumerowane, co można wykorzystać również do nauki liczenia, np. rozkładać na polach odpowiednią ilość kredek czy guzików:) Jako  podjazd posłużyła nam zabawkowa deska do krojenia.


Jeśli marzy Wam się taki prowizoryczny parking, potrzebujecie opakowania po słomkowych ozdobach choinkowych, taśmę dekoracyjną oraz  farbki ( ja użyłam tych do tkanin;))

7 komentarzy:

 1. Wooow! Ty masz pomysły:) A jedną taką drewnianą tackę po ozdobach wyrzuciłam:(

  OdpowiedzUsuń
 2. Magda, ja w zeszłym roku też. A szkoda, bo Miesio zażyczył sobie przed mysim domkiem ogródek i takie opakowanie doskonale spełniłoby jego rolę. Chyba kupię kolejne ozdoby- dla samego opakowania!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Choroba dziecka przed świętami to musi być masakra, chociaż przynajmniej będziesz miał wymówkę;P a tak poważnie, to mam ndzieję, że choróbsko prędko puści. U nas też w tym roku choinka bez bombek:D Zobaczymy jak wyjdzie:D a parking genialny:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdrówka dla Miesia, może do świąt zdąży się wykurować &&&
  Parking pierwsza klasa! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ależ Ty masz pomysły! Będziemy podkradać ;) Póki co, w Święta robimy kartonowy domek dla zabawek z kinder-nieskodzianek ;)
  Buziolki dla Was. Zdrówka! :*

  OdpowiedzUsuń
 6. zdrowia, zdrowia, zdrowia ♥
  same dobre myśli wysyłam i wierzę, że szybciutko będzie znów dobrze i zdrowo i świątecznie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Coś pięknego zaraz biorę się do roboty :) Ściągnę, ściągnę bo super pomysłowe :)

  OdpowiedzUsuń