środa, 9 grudnia 2015

Przedświątecznie.


Coraz bliżej Święta. Otwieramy woreczki adwentowe, czasami trafi się jakieś zadanie do zrealizowania. Jeśli nie- zalegamy z zimową lekturą pod kocem. Prawie codziennie odwiedzamy Dziadków, dekorujemy dom. W oknie już świeci się gwiazda adwentowa. Za nami intensywny weekend mikołajkowy. Mikołajki rozciągnęły się na trzy dni, a niektóre prezenty nie wytrzymały i wyfrunęły z szafy już wcześniej ;) Mikołaj był w przedszkolu, u babć i cioci, był też w domu. Martwiłam się trochę tym nadmiarem, ale Miesio  wszystkie paczki otwiera jednakową wdzięcznością, ciesząc się tak samo z większych zabawek, książek jak i z paczki mamb. A najbardziej z ludzi, którzy są wokół. Na co dzień nie dostaje zabawek, więc rozpieszczamy Go troszkę w tym magicznym, przedświątecznym okresie i niech już tak zostanie :)


Z szafy Mieszka:
Spodnie- nasze ukochane pantalony, najlepsze w jesienno- zimowym sezonie. Mamy dwie pary i pierzemy na okrągło. O istnieniu innych spodni zapominamy;) Pan Pantaloni
i bluzeczka- jak pantalony- ostatnio ulubiona i bardzo mięciutka, więc prana i noszona niemalże dzień w dzień- Next (sh)
Czapa elfa i kapciuchy mamy- tesco :)

4 komentarze:

 1. Znając waszą mądrość Miesia rozpieszczacie z umiarem. Jeśli chodzi o nasz kalendarz to jak na razie pierwszy tydzień minąl rewalacyjnie, ale przez to że Zosia była ponad tydzień w domu, z powodu pewnej epidemii panująccej w przedsdszkolu ( w szczegóły zapoznam Cię na miejscu), teraz wraca przemęczona, a doadatkowo zapisaliśmy ją na aikido 2 razy w tygodniu, więc jak wraca do domu koło 17:00 starcza jej na kolację, jakąś bajkę w tv, kąpiel i czytanie przed snem ( teraz na tapecnie Wierzcie w Mikołaja). Więc zadania kalendarzowe przesuwam na weekend bo zostało dekorownie drzwi, malowanie karmika i wybór chonki, weekend bardzo intensywny więc, a oprócz tego intensywny remont w wykonaniu Seby!


  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne kadry :) skąd kubek z jeżykiem?

  OdpowiedzUsuń
 3. Aż mi się pierniczków zachciało :) Na pewno pięknie pachną. Ciekawe czy jeszcze zdążymy ... Klimatyczne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajne! Zapraszam na mój blog miedzydniemanoca.blogspot.com ! Dopiero zaczynam przygodę z pisaniem :)

  OdpowiedzUsuń