piątek, 16 października 2015

Wyjątkowy miś + konkursJakiś czas temu wylądowała u nas niezwykła paczka. Trochę bałam się się reakcji na jej zawartość, w końcu mam w domu dużego czterolatka ;) Do tej pory na nowe pluszaki Mieszko reagował entuzjastycznie, ale... czy nie jest już na nie za duży? Ostatecznie doszłam do wniosku, że Oskar, Miś- naukowiec, może być pięknym zwieńczeniem misiowej kolekcji w naszym domu. 
Myliłam się i to bardzo! Misiak został powitany głośnym i pełnym zachwytu "Oooch!", dostało Mu się honorowe miejsce w łóżku Miesia, a jego paszport i metryczka są wertowane i uzupełniane na okrągło :) 
Taki miś, to świetny pomysł na prezent. Spodobała mi się dbałość o detale- misiowy znaczek, misiowa pieczątka, serduszko w satynowym woreczku, które Dziecko przez cały dzień ma nosić w swojej kieszonce, a potem włożyć do misowego brzuszka i zaszyć... Ponoć wtedy miś spełni marzenia, o których Maluch szeptał mu do uszka. Czy faktycznie je spełnia? Nie wiem, Mieszko mówi, że Jego marzenie to tajemnica :)

Misiak jest duży (ok 40 cm), zapakowany w świetną i praktyczną torbę. Oprócz miśka i torby zestaw zawiera też list, metrykę, paszport i serduszko w satynowym woreczku. Naszego misia znajdziecie w misiowej krainie- Miśkolandii
Na końcu wpisu zapraszam Was na misiowy konkurs :)

 

Kochani, na naszym profilu fb mam dla Was konkurs, kliknijcie TUTAJ i wygrajcie Misia wraz z torbą, metryką, listem i paszportem. Do wyboru Miś podróżnik lub artystka. 25 listopada będzie dzień Misia, czy to nie idealny prezent na tę okazję dla Waszego Szkraba? :)

 

11 komentarzy:

 1. Miś Teodor:) jakoś mi tak pasuje do niego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ach! Piękny miś i te dodatki :) Urocze to wszystko. A na misie chyba nigdy nie jesteśmy za duzi ;)
  Chętnie weźmiemy udział w konkursie. Bracia wspólnie wymyślą imię dla misiowego.
  Pozdrawiam :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja proponuje imię dla misia podróżnika PIĘTASZEK, dla każdego dziecka będzie więrnym i oddanym przyjacielem :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dreptuś taki imie proponuje dla Podroznika na pewno bedzie dreptal z malymi odkrywcami
  Dominika Tobiszowska

  OdpowiedzUsuń
 5. Dreptuś taki imie proponuje dla Podroznika na pewno bedzie dreptal z malymi odkrywcami

  OdpowiedzUsuń