poniedziałek, 28 września 2015

Prezent dla noworodka z odrobiną magii.


Prezent dla noworodka. Zazwyczaj wybierałam małe ubranka lub książki, takie wyjątkowe, na lata. Tym razem postanowiłam wykonać coś własnoręcznie. Prezent od serca. Miał to być tamborek i właśnie po niego do pasmanterii się udałam. Tamborek nie taki, kolory dodatków do tamborkowego obrazka "średnio na jeża". Postanowiłam skompletować wszystko przez internet, tylko... po drodze do empiku weszłam... I zobaczyłam ją. Małą komódkę z mikroskopijnymi szufladkami. Pomysł powstał w sekund kilka i już wiedziałam, że to będzie najlepszy prezent dla noworodka. Sentymentalny i słodki. Ze szczyptą magii. Szafeczka na małe wspomnienia. 
Tak mi się spodobała, że pod choinkę robię drugą, dla Miesia! A Wam podoba się taki pomysł na prezent? :)


"Gdy jest bardzo smutno, to kocha się zachody słońca", "Gwiazdy są piękne, ponieważ na jednej z nich istnieje kwiat, którego nie widać", "Gwiazdy zawsze pobudzają mnie do śmiechu", "Idąc prosto przed siebie nie można zajść daleko…" Moje ulubione cytaty z Małego Księcia. Jak dobrze, ze udało mi się dla małego Tymona odszukać jeden z nich :)

"...i lubię nocą słuchać gwiazd. Są jak pięćset milionów dzwoneczków..."Środek szafeczki kryje w sobie różne skarby. Wyszukiwane przeze mnie i Miesia przez długi czas. On tak zaangażował się w komódkę "dla dzidziusia", że jeszcze w dniu odwiedzin, z samego rana, zaciągnął mnie do kwiaciarni po wypatrzonego misia. "Będzie pasował sto razy bardziej niż autko, mamo!" :)
Mam nadzieję, że w przyszłości szufladki będą kryły jeszcze większe skarby. Opaskę ze szpitala, mleczne zęby, pukiel niemowlęcych włosków... 
 

6 komentarzy:

 1. Komódka na żywo o wiele piękniejsza! Jeszcze raz dziękuję w imieniu Syna :-) Nie musisz mieć nadziei, że będą tam wspomniane przez Ciebie skarby - możesz mieć pewność :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny pomysł i ładne wykonanie :) Szczególnie ten mały książę mnie urzekł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękna! Bawię się deqouoagem a dookoła 4 ciężarne mamy, wiec zamiast kupować coś co jest oklepane można tchnac ducha w takie cuda :) pieknie! Za tydzień jestem świadkiem na ślubie wiec zrobię taka włożę do środka kilka rzeczy związanych z parą młoda :) inspiracja idealna! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowny prezent! Taki od serca, najpiękniejszy. Zapamiętuję. Jesteś moją inspiracją wiesz? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczny prezent! <3 :) Jestem totalnie zachwycona! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Karolcia, jak ona się nazywa w empiku? Jak ją znaleźć? Nasz siostry wychodzą za mąż w najbliższym czasie [listopad, maj i czerwiec] i już mamy milion pomysłów ;)

  OdpowiedzUsuń