sobota, 23 listopada 2013

Idzie zima?


Szaro, buro, mżawka. Cierpimy z tego powodu- mój obiektyw i ja;) Wypatrujemy tęskno za okno w poszukiwaniu nikłego choćby promyka słońca... Nie ma. Z domu wygrzebać się coraz trudniej i spacery coraz to krótsze. Nie, nie poddajemy się panującej aurze i wychodzimy z podobną częstotliwością co kilka tygodni temu, ale wizja ciepłej herbatki i rogalika z powidłami wygrywa. Lądujemy w domu znacznie szybciej;) Zamiast wycieczek rowerowych, pikników i placów zabaw- szaleństwa dywanowe, plastelinowe wyklejanki i książki. Te ostatnie- w masowej ilości. Niektóre- czytane po kilka(naście a może i dziesiąt!) razy dziennie. 
Udało nam się dzisiaj pstryknąć kilka zdjęć, w drodze do i ze sklepu. Dostałam maila z prośbą o jakiś zimowy post ubrankowy, więc ten możecie właśnie tak potraktować ;) Ze wszystkich jesiennych zestawów, wybrałam nasz ulubiony. Bo praktyczny- bardzo wygodny i ciepły, a że Mieszko po chorobie- nosimy się cieplutko:) Sprawdza się teraz na dłuższe ( też wieczorne, kiedy zimniej jeszcze) wyjścia, sprawdzi się też  na pewno zimą - dołożymy tylko rajstopki pod spodnie, rękawice i cieplutki kominek. Po śniegowce, wełnianą czapę i spodnie narciarskie sięgniemy dopiero kiedy pojawi się śnieg a mróz już naprawdę mocno da nam w kość.  Prawdopodobnie jesteśmy w mniejszości, bo wszystkie, w ostatnim zdaniu wymienione, spotykamy już na ulicy dość regularnie. Uwierzycie?;)


Takie buziaczki dostaję codziennie " na drogę", przed wyjściem do pracy;)


Kurtka zimowa- h&m
Uszata czapa - allegro
Spodnie- Zezulla
Buty- Emel

7 komentarzy:

 1. ale cudne ubranka i ta zieleń :) bardzo pasuje do synka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Alecudny zestaw!!! Na ulicy króluje banał, na blogach często dzieci poprzebierane a u Ciebie zawsze tak akurat:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Matko jedyna!:O A ta czapa Pani autorstwa????:D Piękna!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale cudny zielony kotek :)
  Spodnie poznałam! Zezuzulla!!! :)
  A w czapie się zakochałam i lecę na allegro...

  Buziaki słodkie. Mój Irek robi buziaka i mówi 'Papa. W następnym programie będę' ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Muszę przyznać, że Mieszko wygląda rzeczywiście uroczo w naszej uszatce ;) Babcia Ewa włożyła całe serce robiąc projekt - w końcu robiła to dla Jana, a Jan śmiga w brązowej uszatce i rozczula mnie za każdym razem jak ma ją na głowie. zapraszamy do obejrzenia innych wesołych kolorów uszatek na allegro. Rzeczywiście Mieszkowa mamo - idealnie skomponowałaś to z zielonymi Zezuzullami.

  OdpowiedzUsuń
 6. apteczna, Mieszko budzi powszechny zachwyt i wszystkim daję namiary na Was, bo czapy cudne i cena fajna:)
  Lena- Lena, haha, całusy dla Chłopaków!:)
  Zezulla, Apteczna już wyjaśniła pochodzenie czapy, prawda, ze pięknie się z Waszymi portkami prezentuje?:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czapy są naprawdę super!!! To projekt babci? Brawo :)
  :*

  OdpowiedzUsuń